Competitietegenstanders

Hieronder een overzicht van alle competitietegenstanders van Heukelum 1, gebaseerd op bekende eindstanden. De namen zijn de originele clubnamen zoals in de eindstand opgenomen.

Klik op de clubnaam om te zien in welke seizoenen Heukelum 1 tegen deze tegenstanders uitkwam.

1.   's Gravendeel
2.   's Gravenzande SV
3.   Achilles Veen
4.   Advendo
5.   Aeolus
6.   Alblasserdam
7.   Almkerk
8.   Altena
9.   Ameide
10.   Ammerstol
11.   Arkel
12.   Arnemuiden
13.   ASH
14.   Asperen
15.   ASV
16.   ASW
17.   AVV
18.   AZVV
19.   Beatrix'63
20.   Beesd
21.   BLC
22.   Bolnes
23.   Brakel
24.   Breda
25.   Brederodes
26.   Bruse Boys
27.   BVC'54
28.   BVV
29.   CDW
30.   Chrislandia
31.   Culemborg
32.   Dalem
33.   DAW
34.   DDC
35.   De Alblas
36.   De Zwerver
37.   DEH
38.   Delta Sports´95
39.   DEMOS
40.   DFC
41.   DGSC
42.   DHS
43.   Dilletant
44.   Dinteloord
45.   DJS
46.   DMC
47.   DOK
48.   Drechtstreek
49.   DRZ
50.   Dubbeldam
51.   DVO'60
52.   DVS
53.   DZB
54.   EBOH
55.   EDS
56.   Emma
57.   Everstein
58.   EVV
59.   FCH
60.   Focus´07
61.   FSV/Pretoria
62.   GDC
63.   Geldermalsen
64.   Gelukvogels
65.   Giessen
66.   GJS
67.   Good Luck
68.   Groot Ammers
69.   Groote Lindt
70.   GVV
71.   GVV'63
72.   Haaften
73.   Haarsteeg
74.   Hardinxveld
75.   Heerewaarden
76.   Hermandad
77.   Herovina
78.   Heukelum
79.   Hillesluis
80.   Hilligersberg
81.   HION
82.   Hoek
83.   HSSC'61
84.   Hurwenen
85.   IFC
86.   ISC
87.   JPS
88.   Kerkwijk
89.   Klundert
90.   Kogelvangers
91.   Kozakken Boys
92.   Leerdam
93.   Leerdam Sport
94.   Leerdam Sport5'55
95.   Leiden
96.   Lekvogels
97.   LMO
98.   LRC
99.   LSV
100.   Martinit
101.   MEC'07
102.   Meerkerk
103.   Merwede
104.   MVV
105.   MVV'58
106.   NADO
107.   NEO'25
108.   Nieuw Lekkerland
109.   Nieuwkuijk
110.   Nivo Sparta
111.   NOAD'32
112.   Noordeloos
113.   NRC
114.   NSV
115.   ODI
116.   Olympia'60
117.   ONI
118.   Oranje Wit
119.   OSS
120.   Oudewater
121.   OVV
122.   Papendrecht
123.   Pelikaan
124.   Perkouw
125.   Peursum
126.   PFC
127.   PTT Breda
128.   Raamsdonk
129.   Raptim
130.   RCD
131.   Rhelico
132.   Rhenoij
133.   Rijswijkse Boys
134.   RIOS
135.   RKDVC
136.   RKJVV
137.   Roda Boys
138.   Rozenburg
139.   Rust Roest
140.   SC Amstelwijck
141.   SC Gorkum
142.   SC Zoelen
143.   Schelluinen
144.   Scheveningen
145.   Schiedam
146.   Schoonhoven
147.   Seolto
148.   SFC
149.   SIOD
150.   Sleeuwijk
151.   Sliedrecht
152.   SMV
153.   Sparta
154.   Sparta'30
155.   SSC'55
156.   SSS
157.   SSW
158.   Stedoco
159.   Stormvogels
160.   Streefkerk
161.   Strijen
162.   SVS'65
163.   SVW
164.   TEC
165.   The Gunners
166.   Theole
167.   Tiel
168.   Tricht
169.   Unitas
170.   Veen
171.   Veerse Boys
172.   VIOS
173.   Vlijmense Boys
174.   Voorwaarts
175.   Vriendenschaar
176.   Vuren
177.   VVAC
178.   Waardenburg
179.   Waspik
180.   Well
181.   Wieldrecht
182.   Wilhelmina'26
183.   Wit Zwart
184.   Wit Zwart '32
185.   WNC
186.   Woudrichem
187.   Yerseke
188.   Zuiderster
189.   Zuilichem
190.   Zwaluwe
191.   Zwaluwse Boys
192.   Zwijndrecht