Nieuwscategorie: toernooi

donderdag 6 juni 2019

Uitslagen en programma Mixtoernooi

dinsdag 28 mei 2019

De Koornwaard Bedrijven Toernooi

zondag 26 mei 2019

Programma Metselbedrijf Pronk Mixtoernooi Senioren

zondag 26 mei 2019

Programma Metselbedrijf Pronk Mixtoernooi Jeugd

donderdag 23 mei 2019

Record inschrijvingen Metselbedrijf Pronk Mixtoernooi

dinsdag 7 mei 2019

Metselbedrijf Pronk Mixtoernooi 2019

woensdag 10 april 2019

EM Cup: Niet door naar kwartfinale

woensdag 13 maart 2019

EM Cup: Naar 1/8-finales na winst op Nieuw Lekkerland

vrijdag 4 januari 2019

Proxsys Cup: Naar de finale!

donderdag 3 januari 2019

Proxsys Cup: Naar halve finale

 

Overig nieuws in de Nieuwscategorie: toernooi

 woensdag 2-1-2019      Proxsys Cup: Kwartfinale tegen GRC'14
 zondag 30-12-2018      Proxsys Cup: Naar kwartifinale
 vrijdag 28-12-2018      Proxsys Cup: Winst op Zuilichem
 vrijdag 28-12-2018      Proxsys Cup: Ook JO17 redt het niet
 donderdag 27-12-2018      Proxsys Cup: JO13 laatste in poule
 maandag 24-12-2018      Proxsys Cup: Winst op Dussense Boys
 zondag 23-12-2018      Proxsys Cup: Dames niet door poule
 woensdag 12-12-2018      Programma Proxsys Cup
 zondag 11-11-2018      Loting Proxsys Cup Heukelum VR, JO17 en JO13
 zondag 11-11-2018      Loting Proxsys Cup Heukelum 1
 dinsdag 30-10-2018      Wedstrijd om EM-cup tegen VVAC afgelast
 woensdag 10-10-2018      EM Cup: Gelijkspel tegen Beesd
 dinsdag 11-9-2018      Poule-indeling en speelschema EM Cup
 vrijdag 31-8-2018      JO9 wint Lingewaaltoernooi
 zondag 26-8-2018      Lingewaal veldtoernooi najaar 2018
 vrijdag 24-8-2018      Lingewaaltoernooi op het programma
 woensdag 13-6-2018      Van Wijk Bouw Mixtoernooi zeer geslaagd!
 vrijdag 8-6-2018      Programma finaledag Van Wijk Bouw Mixtoernooi
 zaterdag 26-5-2018      Programma Van Wijk Bouw Mixtoernooi jeugd
 zaterdag 26-5-2018      Programma Van Wijk Bouw Mixtoernooi Senioren
 woensdag 16-5-2018      Van Wijk Bouw Mixtoernooi 2018
 donderdag 12-4-2018      MO15 in halve finale Samba Football Cup
 woensdag 7-3-2018      Ameide te sterk in 1/8-finale EM Cup
 vrijdag 2-3-2018      EM Cup 1/8-finale: Zaterdag tegen Ameide
 zaterdag 10-2-2018      Voor de EM Cup tegen Leerdam Sport
 vrijdag 2-2-2018      EM Cup: Gelijkspel tegen Alblasserdam
 zaterdag 6-1-2018      Proxsys Cup: Halve finale eindstation
 donderdag 4-1-2018      Proxsys Cup: Heukelum naar halve finale
 dinsdag 2-1-2018      Proxsys Cup: Kwartfinale na winst op Vuren
 zaterdag 30-12-2017      Proxsys Cup: Ook winst op GRC'14
 zaterdag 30-12-2017      Proxsys Cup: JO13 komt poule niet door
 vrijdag 29-12-2017      Proxsys Cup: Winst op VVAC
 zondag 10-12-2017      Programma Proxsys Cup
 vrijdag 3-11-2017      Loting Proxsys Cup Heukelum 1
 vrijdag 3-11-2017      Loting Proxsys Cup Heukelum JO13
 woensdag 4-10-2017      Videosamenvatting Heukelum 1 - Arkel 1
 woensdag 4-10-2017      EM Cup: Winst op Arkel
 woensdag 20-9-2017      Jakko Sport Cup Dames
 woensdag 20-9-2017      Samba Football Cup JO15
 woensdag 20-9-2017      Samba Football Cup MO15
 donderdag 14-9-2017      Poule-indeling en speelschema EM Cup
 donderdag 15-6-2017      Kosterman Hoveniers wint Horeca toernooi
 zondag 4-6-2017      Zaterdag Horeca Toernooi
 vrijdag 2-6-2017      Programma finaledag Van Wijk Bouw Mixtoernooi
 vrijdag 2-6-2017      Uitslagen mixtoernooi senioren, donderdag
 dinsdag 30-5-2017      Uitslagen mixtoernooi senioren, dinsdag
 dinsdag 30-5-2017      Programma Van Wijk Bouw Mixtoernooi jeugd
 woensdag 24-5-2017      Uitslagen mixtoernooi senioren, woensdag
 woensdag 24-5-2017      Uitslagen Van Wijk Bouw Mixtoernooi jeugd
 zaterdag 20-5-2017      Programma Van Wijk Bouw Mixtoernooi senioren
 zaterdag 20-5-2017      Programma Van Wijk Bouw Mixtoernooi jeugd
 woensdag 3-5-2017      Van Wijk Bouw Mixtoernooi 2017
 dinsdag 3-1-2017      Proxsys Cup: Tweede winst, geen kwartfinale
 dinsdag 3-1-2017      Ook JO17 strandt in poule Proxsys Cup
 maandag 2-1-2017      Proxsys Cup: JO13 niet verder dan poule
 vrijdag 30-12-2016      Proxsys Cup: Heukelum verliest van LRC
 donderdag 29-12-2016      Dames redden het niet in Proxsys Cup
 woensdag 28-12-2016      Asperen nipt verslagen voor Proxsys Cup
 maandag 26-12-2016      Proxsys Cup van start
 vrijdag 2-12-2016      EM Cup: Verlies van SVW
 donderdag 24-11-2016      Programma Proxsys Cup
 woensdag 5-10-2016      EM Cup: Verlies van Drechtstreek
 donderdag 1-9-2016      EM Cup: Poule met Drechtstreek en SVW
 dinsdag 14-6-2016      Finaledag Van Wijk Bouw Mixtoernooi
 woensdag 8-6-2016      Programma finaledag Van Wijk Bouw Mixtoernooi
 dinsdag 7-6-2016      Uitslagen Van Wijk Bouw Mixtoernooi jeugd
 dinsdag 7-6-2016      Uitlsagen Van Wijk Bouw Mixtoernooi senioren
 woensdag 1-6-2016      Lingewaal Toernooi “Herovina” F2
 zondag 29-5-2016      Uitslagen mixtoernooi senioren, donderdag
 zondag 22-5-2016      Programma Van Wijk Bouw Mixtoernooi jeugd
 vrijdag 20-5-2016      Programma Van Wijk Bouw Mixtoernooi senioren
 woensdag 4-5-2016      Van Wijk Bouw Mixtoernooi 2016
 donderdag 17-3-2016      Heukelum 1 op penalty's uit de EM Cup
 donderdag 25-2-2016      Heukelum naar achtste finale EM Cup
 dinsdag 19-1-2016      3e ronde EM Cup tegen Nivo Sparta
 woensdag 13-1-2016      Winst op SVW en door naar 3e ronde EM Cup
 maandag 4-1-2016      Filmpjes van de finale
 zondag 3-1-2016      Benjamin Meijdam topscorer Champions Cup
 zondag 3-1-2016      Videosamenvatting finale PCC: LRC - Heukelum
 zondag 3-1-2016      Heukelum winnaar Proxsys Champions Cup!
 woensdag 30-12-2015      PCC: Heukelum naar de finale tegen LRC!
 woensdag 30-12-2015      Videosamenvatting PCC: SVW - Heukelum
 dinsdag 29-12-2015      PCC: Heukelum naar halve finale tegen Stedoco!
 dinsdag 29-12-2015      B-junioren vijfde in de poule
 maandag 28-12-2015      PCC: Kwartfinale tegen SVW
 donderdag 24-12-2015      PCC: Groot Ammers geen probleem
 donderdag 24-12-2015      D-pupillen uit Proxsys Leon Pellikaan toernooi
 zondag 20-12-2015      PCC: Dubbele cijfers tegen Haaften
 vrijdag 18-12-2015      Proxsys Champions Cup gaat beginnen
 vrijdag 18-12-2015      D1 en B1 in Champions Cup
 vrijdag 13-11-2015      Loting Proxsys Champions Cup
 woensdag 28-10-2015      Herkansing EM Kantoorsystemen Cup tegen Be-Ready
 woensdag 21-10-2015      Videosamenvatting Heukelum 1 - SteDoCo 1
 maandag 19-10-2015      Wedstrijd EM Kantoorsystemen Cup gaat door
 woensdag 30-9-2015      Heukelum tegen topklasser SteDoCo
 zaterdag 13-6-2015      Foto's finaledag Rabobank Mixtoernooi
 zondag 7-6-2015      Rabobank Mixtoernooi wederom een succes
 vrijdag 5-6-2015      Programma Finaledag Rabobank Mixtoernooi
 woensdag 3-6-2015      Rabobank Mixtoernooi uitslagen senioren
 zondag 31-5-2015      D2 sluit seizoen af met Lingewaaltoernooi
 dinsdag 26-5-2015      Indeling en programma Rabobank mixtoernooi senioren
 dinsdag 26-5-2015      Indeling en programma Rabobank mixtoernooi jeugd
 dinsdag 7-4-2015      Programma schoolvoetbaltoernooi
 zondag 4-1-2015      B1 wint FairPlay prijs Champions Cup
 zondag 28-12-2014      PCC: Winst resulteert in tweede plaats
 woensdag 24-12-2014      PCC: Heukelum wint in de slotminuut van Stedoco
 zondag 21-12-2014      PCC: Heukelum verliest eerste wedstrijd
 zondag 16-11-2014      Zware loting Proxsys Champions Cup
 zondag 16-11-2014      Proxsys Champions Cup toernooi B-junioren
 zondag 16-11-2014      Proxsys Champions Cup toernooi D-pupillen
 maandag 16-6-2014      VZW wint Horeca toernooi 2014
 woensdag 11-6-2014      Zaterdag Horeca Toernooi
 woensdag 11-6-2014      Winnaars Rabobank Mixtoernooi 2014
 vrijdag 6-6-2014      Programma Super Zaterdag
 vrijdag 6-6-2014      Uitslagen Rabobank mixtoernooi, donderdag
 donderdag 5-6-2014      Uitslagen Rabobank mixtoernooi, dinsdag
 vrijdag 30-5-2014      Uitslagen Rabobank mixtoernooi, woensdag
 donderdag 29-5-2014      Laatste wedstrijden Heukelum E2
 maandag 26-5-2014      Programma Rabobank Mixtoernooi Senioren
 maandag 26-5-2014      Programma Rabobank Mixtoernooi Jeugd
 maandag 26-5-2014      Indeling Rabobank Mixtoernooi Jeugd
 zondag 5-1-2014      D1 behaalt een knappe 2e plaats.
 vrijdag 3-1-2014      D1 naar finale Poort6 Champions Cup!
 woensdag 1-1-2014      PCC: Dubbele cijfers
 maandag 30-12-2013      D1 naar halve finale PCC
 zaterdag 28-12-2013      PCC: Deelname volgende editie op het spel
 zondag 22-12-2013      PCC: Heukelum verrassend onderuit
 maandag 10-6-2013      Kosterman Hoveniers wint Horeca toernooi
 maandag 3-6-2013      Zaterdag Horeca Toernooi
 donderdag 30-5-2013      Uitslagen Rabobank mixtoernooi, donderdag
 woensdag 29-5-2013      Puntenverdeling en reglement senioren
 woensdag 29-5-2013      Uitslagen Rabobank mixtoernooi, woensdag
 woensdag 29-5-2013      Foto's mixtoernooi
 dinsdag 28-5-2013      Uitslagen Rabobank mixtoernooi, dinsdag
 maandag 27-5-2013      Fraaie 3e plaats op sterk bezet toernooi
 donderdag 23-5-2013      Uitslagen Rabobank mixtoernooi, donderdag
 woensdag 22-5-2013      Uitslagen Rabobank mixtoernooi jeugd, woensdag
 woensdag 22-5-2013      Fair Play Cup weer voor Heukelum A1
 zondag 19-5-2013      Programma Rabobank mixtoernooi
 zondag 19-5-2013      Indelingen Rabobank Mixtoernooi
 zondag 19-5-2013      Heukelum 5 wint Fedor Kaebisch toernooi
 vrijdag 4-1-2013      PCC: Geen halve finale
 zondag 30-12-2012      PCC: Heukelum naar kwartfinale tegen GJS
 zaterdag 29-12-2012      PCC: Bijna dubbele cijfers tegen Peursum
 zaterdag 29-12-2012      B1 laatste in Leon Pellikaan toernooi
 dinsdag 25-12-2012      PCC: Rijswijkse Boys geen probleem
 woensdag 12-12-2012      B1 in Poort6 Leon Pellikaan toernooi
 zondag 18-11-2012      Loting Poort6 Champions Cup
 zondag 10-6-2012      Meeuwensteyn wint opnieuw Horecatoernooi
 zondag 10-6-2012      Eindstanden mixtoernooi
 vrijdag 8-6-2012      Zaterdag Horeca Toernooi
 zondag 3-6-2012      E1 op toernooi bij Willem II
 donderdag 31-5-2012      Uitslagen mixtoernooi senioren, donderdag
 woensdag 30-5-2012      Uitslagen mixtoernooi jeugd, woensdag
 dinsdag 29-5-2012      Uitslagen mixtoernooi Senioren, dinsdag
 dinsdag 29-5-2012      A1 wint Fair Play Cup in Kamerik
 donderdag 24-5-2012      Uitslagen mixtoernooi Senioren, donderdag
 woensdag 23-5-2012      Uitslagen mixtoernooi jeugd, woensdag
 woensdag 23-5-2012      MB1 neemt afscheid met toernooiwinst
 dinsdag 22-5-2012      Programma Rabobank mixtoernooi
 dinsdag 10-4-2012      De E1 nam deel aan het Easter Open 2012
 woensdag 4-1-2012      Gedeeld eerste, toch uitgeschakeld
 dinsdag 3-1-2012      Ook B1 komt tekort in de zaal
 vrijdag 30-12-2011      D1 uit Poort6 Leon Pellikaan toernooi
 dinsdag 27-12-2011      Start Poort6 Champions Cup
 maandag 21-11-2011      B1 en D1 in Poort6 Leon Pellikaan toernooi
 zondag 13-11-2011      Zware loting Poort6 Champions Cup
 dinsdag 21-6-2011      MC1 speelt 2 maal finale op toernooi
 maandag 20-6-2011      Nagekomen foto's mixtoernooi
 zondag 12-6-2011      Meeuwensteyn wint 19e Horeca Toernooi
 woensdag 8-6-2011      Foto's karaoke en finaledag
 dinsdag 7-6-2011      Zaterdag Horeca Toernooi
 donderdag 2-6-2011      Programma Mixtoernooi Finaledag
 vrijdag 27-5-2011      Uitslagen mixtoernooi 26 mei
 woensdag 25-5-2011      Uitslagen Mixtoernooi 24 mei
 maandag 23-5-2011      MB1: winnen Ladies Day bij Everstein
 maandag 23-5-2011      Programma Mixtoernooi pupillen en mini's
 vrijdag 20-5-2011      F3: 2e plaats bij vv Internos
 dinsdag 17-5-2011      B1: 2e plaats toernooi ISC
 woensdag 29-12-2010      D1 uitgeschakeld in poule
 dinsdag 28-12-2010      Vroegtijdig einde in TCC
 vrijdag 24-12-2010      Winst tegen Lekvogels in TCC
 dinsdag 21-12-2010      Stunt in TCC lijkt al uitgesloten
 dinsdag 21-12-2010      B1 niet verder in Pellikaantoernooi
 zaterdag 13-11-2010      B1 en D1 in Leon Pellikaan toernooi
 zondag 13-6-2010      Toernooi De Koog op Texel
 zondag 13-6-2010      HORECA toernooi 2010
 vrijdag 4-6-2010      Programma finaledag mixtoernooi
 donderdag 3-6-2010      Uitslagen mixtoernooi 3 juni
 donderdag 3-6-2010      Nagekomen verslag D2M
 donderdag 3-6-2010      Tussenstand mixtoernooi
 donderdag 3-6-2010      Teleurstellende 7e plaats
 woensdag 2-6-2010      Uitslagen mixtoernooi 2 juni
 dinsdag 1-6-2010      Uitslagen mixtoernooi 1 juni
 donderdag 27-5-2010      Uitslagen mixtoernooi 27 mei
 donderdag 27-5-2010      Meiden B 2e bij Everstein
 donderdag 27-5-2010      Bolleboomtoernooi Asperen
 woensdag 26-5-2010      Uitslagen mixtoernooi 26 mei
 woensdag 26-5-2010      Heukelum 3 sluit seizoen af
 dinsdag 25-5-2010      Programma Mixtoernooi Finaledag
 dinsdag 25-5-2010      Programma Mixtoernooi pupillen en mini's
 dinsdag 25-5-2010      Programma Mixtoernooi senioren
 maandag 24-5-2010      B1 wint Parkstad Limburg Cup
 maandag 24-5-2010      C1 de sterkste van Lingewaal
 maandag 24-5-2010      Heukelum E2 wint Lingewaaltoernooi
 dinsdag 18-5-2010      D1 wint Oranjestadtoernooi
 maandag 17-5-2010      Opgeven mixtoernooi
 maandag 17-5-2010      Lingewaaltoernooi
 zondag 16-5-2010      Meisjes B1 winnen bij Wilhelmina'26
 zondag 16-5-2010      Mooie derde plaats voor de E2
 zondag 16-5-2010      C1 wint bij Kozakken Boys
 dinsdag 11-5-2010      Meiden D2M worden 2e op meisjestoernooi
 dinsdag 27-4-2010      Overzicht toernooien
 dinsdag 23-2-2010      Woensdag Jeugd Techniekdag
 donderdag 14-1-2010      Mooie 2e plaats E2 op Lingewaaltoernooi
 zondag 3-1-2010      2e plaats Trias Champions Cup
 zaterdag 2-1-2010      Nieuwjaarstoernooi gaat door
 woensdag 30-12-2009      Heukelum in finale TCC !
 woensdag 30-12-2009      B1 mist finale Leon Pellikaantoernooi
 dinsdag 29-12-2009      Heukelum naar halve finale TCC
 dinsdag 29-12-2009      B1 in halve finale tegen GJS B1
 maandag 28-12-2009      Kwartfinale TCC tegen Ameide
 donderdag 24-12-2009      Kwartfinale Trias Championscup
 dinsdag 22-12-2009      D1 uit Leon Pellikaan toernooi
 dinsdag 22-12-2009      Champions Cup winst op Woudrichem
 dinsdag 22-12-2009      B1 in halve finale Leon Pellikaantoernooi
 maandag 21-12-2009      F-pupillen Lingewaal zaalvoetbaltoernooi
 zaterdag 19-12-2009      Knap gelijkspel in Trias Champions Cup
 maandag 16-11-2009      B1 en D1 in Leon Pellikaan toernooi
 zaterdag 14-11-2009      Zware loting Champions Cup
 vrijdag 9-10-2009      Heukelum ingeloot voor Champions Cup
 maandag 5-10-2009      Voorloting Trias Champions Cup
 zondag 6-9-2009      Heukelum F1 sluit voorbereiding in stijl af
 dinsdag 21-7-2009      Zwaluwenjeugdactie
 dinsdag 16-6-2009      HORECA Toernooi met zwart randje
 zondag 7-6-2009      Eindstanden mixtoernooi
 vrijdag 5-6-2009      3e dag mixtoernooi senioren
 donderdag 4-6-2009      2e dag mixtoernooi jeugd
 woensdag 3-6-2009      2e dag mixtoernooi senioren
 zondag 31-5-2009      Veteranen winnen Bolleboomtoernooi
 vrijdag 29-5-2009      1e dag mixtoernooi senioren
 donderdag 28-5-2009      1e dag mixtoernooi jeugd
 woensdag 27-5-2009      Tweede plaats MC1
 woensdag 27-5-2009      Weekendje Texel
 dinsdag 26-5-2009      Veteranen naar Bolleboomtoernooi
 donderdag 21-5-2009      Indelingen en programma Mixtoernooi
 dinsdag 19-5-2009      MC1 wint toernooi en gaat naar FC Dordrecht
 zondag 17-5-2009      Ook 2e plaats voor E2
 zondag 17-5-2009      2e plaats Regiotoernooi LRC
 maandag 11-5-2009      C1 wint toernooi
 donderdag 23-4-2009      Opgave mixtoernooi
 woensdag 7-1-2009      Nieuwjaarsvoetbal
 zondag 28-12-2008      Volgend jaar loten voor Champions Cup
 woensdag 24-12-2008      Heukelum maakt het LRC moeilijk
 dinsdag 23-12-2008      B1 uit Pellikaan zaalvoetbaltoernooi
 zondag 21-12-2008      Verwacht verlies in Trias Champions Cup
 zaterdag 15-11-2008      Programma B1 Leon Pellikaan toernooi
 vrijdag 14-11-2008      Champions Cup: LRC en Unitas
 woensdag 8-10-2008      Geen Gorinchems zaalvoetbal voor D1
 zondag 5-10-2008      Champions Cup start op 20 december
 zondag 15-6-2008      HORECA Toernooi 2008
 woensdag 11-6-2008      Foto's Mixtoernooi
 maandag 9-6-2008      Eindstanden mixtoernooi
 vrijdag 6-6-2008      3e dag mixtoernooi senioren
 donderdag 5-6-2008      2e dag mixtoernooi jeugd
 donderdag 5-6-2008      Programma finaledag mixtoernooi
 woensdag 4-6-2008      2e dag mixtoernooi senioren
 maandag 2-6-2008      Nieuwe programma's Mixtoernooi
 zondag 1-6-2008      3e plaats op Bolleboomtoernooi
 zondag 1-6-2008      C-junioren 2e bij SVW
 zondag 1-6-2008      Strafschoppen nekken Heukelum 5
 vrijdag 30-5-2008      1e dag mixtoernooi senioren
 donderdag 29-5-2008      1e dag mixtoernooi jeugd
 dinsdag 27-5-2008      Indelingen en programma Mixtoernooi
 dinsdag 27-5-2008      C1 valt buiten de prijzen in Limburg
 maandag 26-5-2008      Heukelum 5 6e, Veteranen 2e
 zondag 18-5-2008      D1 tweede in 's-Gravendeel
 zondag 18-5-2008      F1 winnaar toernooi ASH
 donderdag 15-5-2008      Toernooien voor de veteranen
 dinsdag 13-5-2008      Toernooiverslag: C1 in Terneuzen
 maandag 12-5-2008      Mixtoernooi, meld je aan!
 donderdag 1-5-2008      Opgeven mixtoernooi
 donderdag 3-1-2008      Heukelum maakt het Unitas moeilijk
 woensdag 2-1-2008      Heukelum tegen Unitas in kwartfinale